Wizyta w programie Pytanie na Śniadanie

 

To była wyjątkowa wizyta ponieważ po raz pierwszy na żywo! W samym studiu Pytania na śniadanie byłem kilkakrotnie na planie serialu „Barwy szczęścia” lecz nigdy w momencie transmisji na żywo. Dlatego tym razem byłem mega podekscytowany i pełen pozytywnego nastawienia.

Gdy po raz pierwszy zadzwoniła do mnie p. Magda z telewizyjnej dwójki pomyślałem: „ktoś mnie wkręca” ponieważ następnego dnia mieliśmy ustalić wszystkie szczegóły lecz nikt nie zadzwonił. Dopiero tydzień później, a dokładnie drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia dostałem sms-a od p. Magdy z potwierdzeniem uczestnictwa w programie.

Jak to w programie „Pytanie na Śniadanie” czasu niewiele. Udało się jednak rozwinąć wątek prawdziwego balu gdzie szalony wodzirej wyciąga ludzi na parkiet, a nie alkohol. Moim głównym celem było przekonać widzów do aktywnego współtworzenia imprez zorganizowanych, które mają na celu podnoszenie naszej kultury zabawy.

Jestem szczęśliwy, że miałem przyjemność wystąpić w tym programie we wspaniałym towarzystwie Patryka Tomaszewskiego i Any Escorcia. Była to wielka frajda i mega doświadczenia.

Jeszcze raz wielkie dzięki !!!