Witamy na naszym Blogu!

Znajdziecie tutaj wiele inspiracji oraz porad dotyczących wesel. Ponadto będziemy opisywać najciekawsze i niespotykane sytuacje z Waszych imprez oraz ważne momenty z naszej działalności eventowej.

Zachęcamy do obserwowania naszych wpisów! Z pewnością pomogą Tobie stworzyć swoje wyjątkowe wesele.

Gorący okres firmowych wigilii

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja do organizacji Kolacji Wigilijnej w gronie pracowników oraz partnerów biznesowych. Magiczny czas wspólnego kolędowania, który wspaniale łączy ludzi przy wigilijnym stole.

DJ vs. Wodzirej. Czy warto wydawać dodatkowe pieniądze na wodzireja?

Oto pytanie z którym spotykam się coraz częściej podczas spotkań z świeżo zaręczonymi parami. Niewątpliwie sam DJ poradzi sobie bez wodzireja lecz w odwrotnej sytuacji już niekoniecznie, w tym przypadku powiedzenie „co dwie głowy to nie jedna” szczególnie się sprawdza.

Wizyta w programie Pytanie na Śniadanie

To była wyjątkowa wizyta ponieważ po raz pierwszy na żywo! W samym studiu Pytania na śniadanie byłem kilkakrotnie na planie serialu „Barwy szczęścia” lecz nigdy w momencie transmisji na żywo. Dlatego tym razem byłem mega podekscytowany i pełen pozytywnego nastawienia.

Kwiaty jako nieodłączna część uroczystości

Tradycyjnie od „wieków” razem z uroczystością weselną wiąże się wręczanie prezentów w postaci kwiatów. Z biegiem lat niektóre elementy tej ważnej uroczystości zmieniają się nieustanie i pomimo, że niezaprzeczalnie bukiety podkreślają wyniosły charakter tego wydarzenia, po wręczeniu w dniu zaślubin często nie wytrzymują występujących warunków i więdną.