Grupa Bellwether Event

Oferujemy najlepszych DJów, konferansjerów i artystów na wesele. Tworzymy niepowtarzalny klimat wszystkich imprez na terenie całego kraju, w szczególności:

 

Jesteśmy tam gdzie potrzebna jest doskonała zabawa
i najlepsza oprawa muzyczna.

 

Postaw na sprawdzoną markę!
DJ
DJ

Oferta skierowana jest do osób planujących swoje przyjęcie w skromniejszej wersji z ograniczonym budżetem. Takie przyjęcia obsługuje prezenter muzyczny z pełnym wyposażeniem sprzętowym (nagłośnienie i oświetlenie) wraz z akcesoriami do zabaw dla gości.

DJ i Wodzirej
DJ & Wodzirej

Sztandarowa propozycja do obsługi wesel (i nie tylko). Gwarantujemy aktywne prowadzenie całej uroczystości przez Wodzireja, który ma stały kontakt z gośćmi. Zgrany duet DJ’a z Wodzirejem pozwala na kontrolowanie i podtrzymywanie dynamiki imprezy i dobrej zabawy.

Indywidualny Scenariusz Wesela

Na wszystkie wesela rozpisujemy przykładowy scenariusz – uzgadniamy każdy szczegół  uroczystości. Para Młoda ma wpływ na wszystko co jest przewidziane w trakcie wesela od muzyki poprzez zabawy, sprzęt, efekty, dodatki, animacje itp. Każde wesele jest przez nas traktowane indywidualnie, bez schematów.

Muzyka 

Najważniejszym elementem każdej udanej uroczystości jest odpowiednio dobrana muzyka. To właśnie wyczucie muzyczne oraz różnorodność repertuaru pozwala nam na zaspokojenie upodobań wszystkich gości i dobrą zabawę. Repertuar ustalany jest przed weselem, w oparciu o  sugestie Pary Młodej, i jest  dostosowywany podczas przyjęcia do osób na parkiecie.

Akordeon

Tradycyjne wyjazdy ślubne, wspólna biesiada za stołami oraz Show Akordeonowe idealnie sprawdza się na każdym przyjęciu weselnym łącząc tradycję z nowoczesnymi trendami muzyki elektronicznej.

Dekoracje Światłem 

Stworzymy wyjątkowy klimat Waszej uroczystości. Dzięki nam każde, nawet najprostsze pomieszczenie zyskuje nowy wymiar dzięki wykorzystaniu możliwości światła.
Posiadamy kratownice , ruchome głowy, projektory gobo, lasery i wytwornice dymu co pozwala nam na udekorowanie najbardziej wymagających przestrzeni.
Oświetlenie sterowane jest cyfrowo i może się zmieniać  wraz z charakterem przyjęcia.

Foto Lustro na Twoim weselu

Zachowaj niezapomniane chwile na dłużej z naszym Magicznym Lustrem. Fotobudka Selfie Mirror to Atrakcja weselna, która jest świetną zabawą dla wszystkich gości w KAŻDYM WIEKU. Nowoczesny i ekskluzywny wygląd lustra w kompozycji z czerwonym dywanem w stylu HOLLYWOOD oraz srebrnymi barierkami hotelowymi prezentuję się zjawiskowo.
Ponadto lustro wyświetla wesołe animacje z polskim lektorem zachęcając do zabawy podczas robienia zdjęć. Wszystkie zrobione zdjęcia w trakcie imprezy Para Młoda dostaje na pocztę.

Napisy Love i Miłość

Podświetlany napis Love to wspaniała dekoracja Twojego wesela, pleneru czy zaręczyn. Oryginalny pomysł na udekorowanie sali, a także urozmaicenie sesji zdjęciowej.

Podświetlany napis MIŁOŚĆ 3D, w którym każda litera ma wysokość ponad 100 cm i głębokość 25 cm (po rozłożeniu napis ma ok. 6m szerokości).

Taniec w chmurach

Nadaj spektakularny charakter pierwszego tańca oraz momentu wyjazdu tortu weselnego na środek parkietu. Gęste kłęby dymu snujące się tuż nad ziemią sprawiają wrażenie, jakby Para Młoda tańczyła w chmurach natomiast iskry podkreślają kulminacyjne momenty Waszego tańca. WAŻNE: Posiadamy profesjonalne wytwornice iskier za pomocą których mamy pełną kontrolę nad czasem i wysokością wyrzutu iskier

Zabawy Taneczne 

W trakcie każdego wesela przeprowadzamy szereg zabaw, które mają na celu integrację wszystkich gości – tak by wspólna zabawa zapadła wszystkim w pamięci na długie lata. Naszym celem jest zachęcenie wszystkich gości do aktywnej zabawy na parkiecie bez obawy przed zażenowaniem. Swoją otwartością sprawimy, że nawet nad ranem nie zabraknie gości na parkiecie.

Partnerzy